Лист державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України від 19.09.2017 № 4287/08.2-14

Шановний Володимире Миколайовичу!
Державне підприємство «Національні інформаційні системи» (далі — ДП «НАІС», Підприємство) опрацювало Ваш лист від 17.08.2017 № 50/3 стосовно деяких питань, пов’язаних з роботою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — Державний реєстр прав) та, в межах компетенції, повідомляє наступне.
Стосовно питання 1. Про заплановані технічні роботи щодо оновлення програмного забезпечення Державного реєстру прав, а також інформацію щодо переліку змін, впроваджених із оновленням системи, ДП «НАІС» інформує користувачів як на офіційному веб-сайті Підприємства, так і шляхом надсилання повідомлень користувачам за допомогою програмних засобів зазначеного реєстру.
Стосовно питання 2. При виконанні пошукового запиту в програмному забезпеченні Державного реєстру прав (платформа UnityBase) за параметрами «ПІБ + адреса об’єкта», результатом буде перелік записів, в яких міститься інформація про суб’єкта зі вказаним ПІБ стосовно об’єктів нерухомого майна зі вказаною адресою. Пошук за параметрами «ПІБ + адреса об’єкта» працює за принципом «ТА».
При виконанні пошукового запиту в програмному забезпеченні Державного реєстру прав (платформа UnityBase) за параметрами «ПІБ + податковий номер», результатом буде перелік записів, в яких міститься:
інформація про суб’єкта зі вказаним ПІБ та податковим номером,
інформація про суб’єкта з відмінними від вказаного ПІБ та вказаним податковим номером,
інформація про суб’єкта зі вказаним ПІБ, щодо яких не внесено податковий номер.
Тобто всі записи за повним та частковим співпадінням. Пошук за параметрами «ПІБ + податковий номер» працює за принципом «ТА + АБО».

Світлана ДУНАЄВСЬКА отримати повну версію статті