МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ТИПОВОЇ НОМЕНКЛАТУРИ СПРАВ ДЕРЖАВНОЇ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ ТА ПРИВАТНОГО НОТАРІУСА

ВАЛЕНТИНА БЕРЕЖНА,
завідувачка Державним нотаріальним архівом ГУЮ МЮ України в АР Крим
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ТИПОВОЇ НОМЕНКЛАТУРИ СПРАВ ДЕРЖАВНОЇ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ ТА ПРИВАТНОГО НОТАРІУСА
Типова номенклатура справ встановлює типовий склад справ, що утворюється у діловодстві державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів (далі — Типова номенклатура), з єдиною системою індексації кожної справи та зазначенням строків їх зберігання і є нормативним актом та носить обов’язковий характер.
При складанні індивідуальної номенклатури слід мати на увазі наступне:
1. Індивідуальна номенклатура справ складається на підставі Типової номенклатури кожної державної нотаріальної контори чи приватного нотаріуса з єдиною системою індексації кожної справи та зазначенням строків їх зберігання.
2. Індивідуальна номенклатура справ складається у двох примірниках щорічно строком на один діловодний рік, затверджується завідувачем державної нотаріальної контори (приватним нотаріусом) та запроваджується в дію з 1 січня.
3. Перший примірник індивідуальної номенклатури справ державної нотаріальної контори зберігається у відповідній справі (наряді) держнотконтори, а другий примірник передається до державного нотаріального архіву.
4. Перший примірник індивідуальної номенклатури справ приватного нотаріуса залишається в справах приватного нотаріуса, а другий передається на зберігання до архіву приватного нотаріуса.
5. Примірник індивідуальної номенклатури справ приватного нотаріуса, закритий підсумковим записом про кількість і категорії фактично заведених за рік справ, надається

Валентина БЕРЕЖНА отримати повну версію статті