АЛГОРИТМ ДІЙ З НАЛАШТУВАННЯ ПРОГРАМИ «IIT» (КОРИСТУВАЧ АЦСК ІДД МІНДОХОДІВ)

Крок 1. Насамперед необхідно запустити програму «Користувач АЦСК ІДД Міндоходів», яка знаходиться у відповідній директорії (каталог, тека) — «ІІТ». Для цього необхідно відкрити меню «Програми» через меню «Пуск» або зробити пошук через меню «Комп’ютер» («Мій комп’ютер») на диску (як правило, це системний диск «С»):  — директорія «Program Files» — директорія «Institute of Informational Technologies».

Крок 2. У вікні, що відкриється, необхідно обрати категорію «Параметри»:

 

Крок 3. У підменю обираємо категорію «Встановити…»:

 

Крок 4. У вікні, що відкриється, з’явиться інформація щодо місця файлового сховища сертифікатів — «Каталог з сертифікатами та СВС»:

 

Крок 5. Необхідно скопіювати файл із сертифікатом у зазначену директорію (каталог). При цьому назва та шлях директорії (каталогу) можуть відрізнятися (і, як правило, відрізняються) від зображення. Сам файл сертифіката АЦСК ІДД Міндоходів (ДФС) якщо забули, де ви його зберігали, можна знайти через меню «Пуск» — «Знайти» — «Знайти файли і папки», прописавши своє прізвище, або ж скачати через офіційний сайт. Після чого переходимо до файлового сховища у відповідну директорію (каталог) через меню «Комп’ютер» («Мій комп’ютер»), та «вставляємо» файл з сертифікатом (після копіювання файл знаходиться у буфері обміну).

Крок 6. Повертаємось до програми «Користувач АЦСК ІДД Міндоходів» та по черзі відкриваємо категорії: TSP-сервер, OCSP-сервер, LDAP-сервер, CMP-сервер, у яких по черзі прописуємо «ca.informjust.ua;acskidd.gov.ua» та розставляємо «галочки» відповідно до зображень:

TSP-сервер:

Андрій БОРКІВСЬКИЙ отримати повну версію статті