Передплата 2010 Прочитати докладніше…
Юридичний Радник За підтримки ЦАДППБ «ЮКОН»
Головна | Новини | Форум | Форум архив | Гаряча лінія | Карта сайту | Зворотний зв'язок | Найчастіші запитання (FAQ) | Розміщення реклами
Правила Форуму
Конкурс 2009!
Користувачів на Форумі: 0, Гостей: 0
 Рубрики → Діловодство → витяг з рішення виконкому
Сіма  03.11.2008, 10:57 №1
Користувач
Повідомлень: 15
З нами: 23.09.2008
Чи повинне підписуватися сільським головою ВИТЯГ з рішення виконкому с/р (наприклад на дозвіл продати ж/б за наявносіт неповнолітніх дітей). Яка різниця між витягом з рішення та рішенням?
Зав.господарством  03.11.2008, 11:54 №2
Нотаріус
Повідомлень: 2368
З нами: 06.09.2008
Ви маєте на увазі рішення Ради?
Сіма  03.11.2008, 12:01 №3
Користувач
Повідомлень: 15
З нами: 23.09.2008
так.
ДОМИСОЛЬ  03.11.2008, 13:37 №4
Нотаріус
Повідомлень: 126
З нами: 28.10.2008
Сіма У данову випадку дане питання (ЗГОДА) належить до компетенції ООП, що створені при виконкомах міських, районних у містах, селищних, сільських рад. На мою думку рішення, (а отже і витяг з нього) має бути підписане головою, з відповідною печаткою та вихідним номером. Різниця полягає в тому, що витяг є частиною рішення, випискою з нього по конкренному питанню.
 03.11.2008, 14:31 №5

Повідомлень:
З нами:
Постанова КМ №866 від 24.09.2008 року - сільські, селищні виключено.
Сіма  03.11.2008, 15:25 №6
Користувач
Повідомлень: 15
З нами: 23.09.2008
Якщо нерухоме майно знаходиться на території сільської ради, то хто повинен дати згоду на відчуження, якщо в постанові сільські, селищні виключено ???????????????
МГ  03.11.2008, 15:36 №7
Нотаріус
Повідомлень: 174
З нами: 15.09.2008
Почему виключено?
п.3. Органами опiки та пiклування є районнi, районнi у мм. Києвi та Севастополi держадмiнiстрацiї, виконавчi органи мiських, районних у мiстах, сiльських, селищних рад (далi - органи опiки та пiклування),
Skoda L  03.11.2008, 15:40 №8
Нотаріус
Повідомлень: 467
З нами: 11.09.2008
МГ+
 03.11.2008, 16:44 №9

Повідомлень:
З нами:
Захист майнових та житлових прав дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

57. Районна, районна у мм. Києві та Севастополі держадміністрація, виконавчий орган міської, районної у місті ради за місцем знаходження майна забезпечує збереження майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і вживає заходів до встановлення опіки над майном. Рішення про встановлення опіки над майном приймається за місцем знаходження майна за поданням служби у справах дітей.

(Постанова КМ, КМ України, від 24.09.2008, № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини")
Про це було зроблено наголос на семінарі в нашому управолінні юстиції.Це стосується дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Повідомлення змінено: 03.11.2008 16:46
ДОМИСОЛЬ  04.11.2008, 10:57 №10
Нотаріус
Повідомлень: 126
З нами: 28.10.2008
Закон України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування" ст.11 дає нам визначення ООП та встановлює коло титань, які знаходяться в компетенції даних органів.
Сіма  04.11.2008, 16:13 №11
Користувач
Повідомлень: 15
З нами: 23.09.2008
Я взагалі-то запитую про підпис голови с/р на рішенні. Чи може секретар пише з оригінало згідно, свій підпис і печатку?
Vедьмо4ка  05.11.2008, 09:50 №12
Користувач
Повідомлень: 3381
З нами: 31.10.2008
Сіма, перелопатила всю инструкцию по делопроизводству в органах испол.власти... к своему удивлению обнаружила, что она не предусматривает правил оформления виписок из документов... однако однозначно то, что выписка НЕ заверяеться з оригіналом згідно...
Есть Копія же документа виготовляється рукописним, машинописним способами або засобами оперативної поліграфії. Під час виготовлення копії рукописним і машинописним способами текст документа відтворюється повністю, включаючи елементи бланка, і засвідчується підписом посадової особи, яка підтверджує відповідність копії оригіналу.

Відмітка "Копія" зазначається у верхній правій частині лицьового боку першого аркуша документа.

Напис про засвідчення документа складається із слова "Згідно", найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і проставляється нижче реквізиту "Підпис", наприклад:
Згідно  
 Нач.загального відділу (Підпис)  (Ініціали, прізвище)  
Дата  

Что касается выписки, то надо знать комптенцию и полномочия секретаря с/р на выдачу и подписания выписки...
Сіма  05.11.2008, 10:25 №13
Користувач
Повідомлень: 15
З нами: 23.09.2008
І я перечитала всю інструкцію. Та наші голови не хочуть ставити підпис!!!!
Vедьмо4ка  05.11.2008, 10:36 №14
Користувач
Повідомлень: 3381
З нами: 31.10.2008
Тогда просите заверенную копию решения, уж копию секретарь может заверить, это точно...а так остается посочувствовать...