Видавництво “СТРАЙД” stride_logo

Прайс-лист видавництва “СТРАЙД”

Завантажити прайс-лист
Найменування Автор Анотація Додаткова інформація
1 Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 8. Договори про передачу майна у власність та користування За ред. проф. І.В. Спасибо-Фатєєвої.

У восьмому томі коментарю розглядається правове регулювання договорів про передачу майна у власність (купівля-продаж, поставка, контрактація сільськогосподарської продукції, постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу, міна, дарування, рента, довічне утримання (догляд) та користування (найм (оренда), найм (оренда) житла, позичка).
Договори про передачу майна у власність та користування мають важливе значення у цивільному законодавстві, оскільки вони є одними із основних договірних конструкцій сучасного цивільного обороту.
Проблематика, яка розкривається у науково-практичному коментарі, поради, бачення, позиції, що в ньому надаються, роблять його незамінним помічником у вирішенні численних ситуацій, які виникають при застосуванні ЦК України.
Для суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів-практиків, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Харків: Страйд, <2013>. - <672> с.
Обкладинка - <тверда>
Видавнича вартість - <137> грн.

2 Нотаріальний мінімум 2014 уклад. В.М. Марченко

У виданні наведено Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріу­сами України, Правила ведення нотаріального діловодства, Узагальнюючу податкову консультацію щодо деяких питань оподаткування фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (приватних нотаріусів, адвокатів), Закон України «Про нотаріат», Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Податковий кодекс України, Декрет Кабінету Міністрів України «Про державне мито», Інструкцію про порядок обчислення та справляння державного мита, Порядок проставлення апостиля в Міністерстві юстиції України на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, та підготовки Міністерством юстиції України нотаріально оформлених документів для подальшої консульської легалізації, Положення про порядок реєстрації приватної нотаріальної діяльності та заміщення приватного нотаріуса, Положення про вимоги до робочого місця (контори) приватного нотаріуса та здійснення контролю за організацією нотаріальної діяльності, Порядок проведення перевірки організації нотаріальної діяльності державних і приватних нотаріусів, дотримання ними порядку вчинення нотаріальних дій та виконання правил нотаріального діловодства, Порядок підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів, Порядок внесення головними управліннями юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі або Нотаріальною палатою України подання про анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю та його розгляд Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату, Порядок видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю, Положення про Вищу кваліфікаційну комісію нотаріату, Порядок виготовлення та знищення печатки приватного нотаріуса, Склад Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України.
Для нотаріусів, помічників нотаріусів, стажистів, викладачів і студентів юридичних вищих навчальних закладів та факультетів.

Харків: Страйд, <2014>. - <464> с.
Форматом <А4>
Видавнича вартість - <99> грн.

3 Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 7. Загальні положення про зобов’язання та договір. За ред. проф. І. В. Спасибо-Фатєєвої.

Сьомий том коментарю присвячено загальним положенням про зобов’язання (поняття, суб’єкти, виконання, види забезпечення виконання, припинення та правові наслідки порушення) та договір (поняття, види, зміст, укладення, зміна та розірвання).
Проблематика, яка розкривається в науково-практичному коментарі, поради, бачення, позиції, що в ньому надаються, роблять його незамінним помічником при вирішенні численних ситуацій, які виникають на практиці при застосуванні ЦК України.
Для адвокатів, нотаріусів, суддів, юристів, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Харків: Страйд, <2012>. - <736> с.
Форматом <А5>
Обкладинка - <тверда>
Видавнича вартість - <147> грн.

4 Коментовані зразки документів Том 4 В. М. Марченка, О. Д. Чуєвої

У четвертому томі книги розглянуто аспекти прийняття спадщини за місцем постійного проживання, питання охорони спадкового майна, умови допуску посадових осіб органів державної податкової служби до проведення документальних виїзних та фактичних перевірок. Висвітлено проблемні питання скасування довіреностей у нотаріальному процесі, питання посвідчення договорів купівлі-продажу предмета іпотеки, витрат нотаріуса, зокрема нюанси при закупівлях у підприємців-єдиноподатківців і використанні власного автомобіля, порядок заповнення книги обліку депозитних операцій та книги обліку особових рахунків депонентів у разі прийняття в депозит грошових сум та цінних паперів, проблеми правового та договірного регулювання сурогатного материнства, аспекти електронної звітності (податкової, пенсійної та ін.). Наведено наукові висновки щодо посвідчення спадкових договорів, щодо відмови від спадщини, щодо проблем відчуження нерухомості, пов’язаних з кадастровими номерами земельних ділянок, щодо можливості нотаріального посвідчення довіреності, що видається двома та більше особами, та вчинення інших нотаріальних дій стосовно такої довіреності та ін. Надано зразки комбінування форм посвідчувальних написів, спадкових договорів, договорів ренти, купівлі-продажу, міни, зразки свідоцтв, виконавчих написів та різноманітних бланків.
Для нотаріусів, суддів, правників, викладачів та студентів юридичних вищих навчальних закладів
та факультетів.

Харків: Страйд, <2012>. - <480> с.
Форматом <А4>
Видавнича вартість - <95> грн.

5 Спадкове право. Практика застосування нотаріусами України.

 

Рецензенти:
К. І. Чижмарь, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, директор Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчу¬вального органу при Міністерстві юстиції України, секретар Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України;
Д. В. Журавльов, кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора — начальник Управління нотаріату та фінансового моніторингу юридичних послуг Департаменту нотаріату банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу при Міністерстві юстиції України
Автори:
Т. А. Борисова, О. Л. Величко, Т. В. Дуденко, О. М. Дячук, А. М. Єрух, I. В. Жилінкова, Д. В. Журавльов, Ю. М. Козьяков, В. І. Крат, Ю. В. Мица, В. М. Марченко, Л. С. Масловець, Г. І. Ожегова, О. О. Первомайський, О. П. Печений, Л. С. Садихова, І. Г. Саяпіна, І. В. Святецька, І. В. Спасибо-Фатєєва, К. І. Чижмарь, О. Д. Чуєва, М. І. Шапченко

У книзі розглянуто аспекти набуття права на спадкування за законом, окремі особливості визначення об’єкта спадщини. Висвітлено питання нотаріального посвідчення заповіту, охорони спадкового майна, управління спадщиною, виконання заповіту, поділу спадкового майна, внесення змін до свідоцтва про право на спадщину, оформлення права на спадщину, підстави та умови звернення до суду при оформленні спадкових справ. Викладено найважливіші положення правил ведення нотаріального діловодства та поради щодо їх застосування. Наведено зразки заповітів, спадкових договорів, заборони відчуження, заяв про прийняття спадщини, відмови від спадщини, запитів, свідоцтв про право на спадщину та ін.
Для нотаріусів, помічників нотаріусів, стажистів, викладачів і студентів юридичних вищих навчальних закладів та факультетів.

Харків: Страйд, <2012>. - <736> с.
Обкладинка - <тверда>
Видавнича вартість - <160> грн.

6 Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 6. Право інтелектуальної власності. За ред. проф. І. В. Спасибо-Фатєєвої

Шостий том містить коментар до книги четвертої ЦК України. Шляхом аналізу та зіставлення наукових надбань у сфері досліджень права інтелектуальної власності, судової практики, європейського досвіду в коментарі не лише повніше розкривається зміст кожної статті, а й висвітлюються проблеми, що є підставою для їх застосування. У цьому томі коментуються законодавчі положення, що регламентують авторське право та суміжні права, право промислової власності, право на торговельну марку, географічне зазначення, комерційну таємницю.
Для нотаріусів, суддів, адвокатів, юристів-практиків, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Харків: Страйд, <2011>.
Видавнича вартість - <124> грн.

7 Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 5. Право власності та інші речові права . За ред. проф. І. В. Спасибо-Фатєєвої

У п’ятому томі коментаря розглядається правове регулювання права власності (його суб’єктів, об’єктів, особливостей виникнення, здійснення, захисту та припинення), правового режиму спільної власності, права на чуже майно (володіння, сервітут, суперфіцій, емфітевзис).
Право власності та права на чуже майно «відіграють» важливе значення у цивільному законодавстві, оскільки вони є системоутворюючими, одними з основних правових конструкцій сучасного цивільного обороту.
Проблематика, яка розкривається в науково-практичному коментарі, поради, бачення, позиції, що в ньому надаються, роблять його незамінним помічником при вирішенні численних ситуацій, які виникають на практиці при застосуванні ЦК України.
Для нотаріусів, суддів, адвокатів, юристів-практиків, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Харків: Страйд, <2011>. - <624> с.
Видавнича вартість - <127> грн.

8 Коментовані зразки документів (за чинним законодавством) ТОМ 3. Спадщина. Виконавче провадження. За заг. ред. В. М. Марченка, О. Д. Чуєвої

У третьому томі книги серед іншого розглянуто особливості відчуження підприємства як єдиного майнового комплексу, види нормативно-правових актів і порядок набрання ними чинності, а також нотаріального оформлення договорів оренди та купівлі-продажу нерухомого майна за участі дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних та іноземних організацій в Україні, підстави винесення нотаріусами постанов про відмову у вчиненні протестів векселів за матеріалами нотаріальної практики. Висвітлено питання посвідчення договорів купівлі-продажу майна підприємств-банкрутів та посвідчення фактів, що мають юридичне значення. Проаналізовано проблемні питання корпоративного права та застосування окремих норм сімейного та цивільного законодавства. Надано практичні рекомендації щодо реєстрації дубліката правочину і посвідчення правочинів за участі осіб, які відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера. Наведено пам’ятку нотаріусу при проведенні виїмки та обшуку і т. ін.
Для нотаріусів, суддів, правників, викладачів та студентів юридичних вищих навчальних закладів та факультетів.

Харків: Страйд, <2011>. - <448> с.
Форматом <А4>
Видавнича вартість - <87> грн.

9 Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 4 Об’єкти. Правочини. Представництво. Строки

 

У четвертому томі коментарю розглядаються об’єкти цивільних прав, правочини, представництво і довіреність, строки, позовна давність та особисті немайнові права фізичних осіб. Правове регулювання правочинів має універсальне значення і є основоположним для зобов’язань, воно стосується численних аспектів видів, форми правочинів, порядку їх вчинення та умов дійсності. Норми, присвячені об’єктам цивільних прав, так само носять загальний характер, оскільки цивільні правовідносини складаються з приводу визначених у главах 12–15 ЦК України об’єктів. На практиці виникає чимало питань стосовно представництва, оскільки ці відносини мають певні особливості. Строки відіграють також істотну роль у цивільних правовідносинах. Особисті немайнові права важливі для будь-якої фізичної особи, що дозволяє кожному реалізувати свої природні потреби і відчувати своє місце в суспільстві.
Проблематика, якій присвячено цей науково-практичний коментар, та поради, бачення, позиції, що в ньому надаються, роблять його незамінним помічником при вирішенні проблем, які виникають на практиці при застосуванні ЦК України.
Для нотаріусів, суддів, адвокатів, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, юристів-практиків.

Харків: ФО-П Колісник А.А., 2010. - 768 с.
ISBN 978-966-2233-09-4
Форматом 60×90 1/16
Обкладинка - тверда
Видавнича вартість - 130 грн.

10 Ваши пушистые права. Выживание в городских джунглях. Юридический ликбез для хозяев и их питомцев Маргарита Верейци

В книге освещены основные положения законодательства Украины, которые регламентируют содержание домашних животных, заключение договоров, ответственность за нарушение правил содержания и жестокое обращение с животными.
Представлены образцы договоров и извлечения из нормативно-правовых актов.

Автор та видавець цього видання (свідомі собачники та кошатники зі стажем) будуть Вам щиро вдячні за придбання цієї книги і за Вашу небайдужість до братів наших менших.
Рівень цивілізованості країни залежить від її відношення до знедолених і беззахисних. Вулиці нашої країни переповнені безпритульними тваринами, яких позбулися колишні їх власники. Агресія з боку собак — це відповідна реакція на нашу жорстокість. Навіть людина дичавіє, коли їй доводиться виживати віч-на-віч зі зрадою і злобою.
За нашим спільним рішенням 5 гривень з кожної придбаної Вами книги безпосередньо через редакцію буде спрямовано на цільову підтримку (придбання кормів, ліків тощо) безпритульних собак і котів (інформація про це з додаванням фотоматеріалів наводитиметься в науково-практичному журналі «Мала енциклопедія нотаріуса» та на сайті yurradnik.com.ua). Загальна турбота і ласка допоможуть їм вижити в кам’яних джунглях. Не позбавляйте їх цього шансу і пам’ятайте: життя безпритульних тварин залежить від нас.

Харків: ФО-П Колісник А.А., 2010. - 144 с.
ISBN 978-966-2233-08-7.
Форматом 60×90 1/16.
Обкладинка - м'яка ламінована.
Видавнича вартість - 45 грн.

11 ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ: Науково-практичний коментар Том 1 Загальні положення

У першому томі цієї книги коментуються загальні положення, що є основоположними для всіх цивільних відносин і застосовуються до тих, які регулюються в інших розділах та
главах Цивільного кодексу України. Це насамперед сфера регулювання Цивільного кодексу України, тобто коло відносин, що іменуються цивільними з їх характеристикою та принципами цивільного законодавства, суб’єктний склад цивільних відносин та підстави їх виникнення, загальні засади захисту та відповідальності. Вказані поняття є визначальними для всіх цивільних відносин і тому мають найважливіше серед інших значення.
Для нотаріусів, суддів, адвокатів, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, юристів-практиків.

Харків: Страйд, 2010. - 320 с.
ISBN 978-966-2233-00-1.
ISBN 978-966-2233-04-9 (Том 1).
Форматом 60х90 1/16
Обкладинка тверда
Видавнича вартість - 87 грн.

12 ХРЕСТОМАТІЯ НОТАРІУСА Зміни та доповнення Томи 1–3

За останній рік прийнято багато нормативно-правових актів і внесено безліч змін до чинних нормативних актів, які регламентують діяльність нотаріату. З метою ознайомлення нотаріусів з останніми змінами в законодавстві і підтримки його в кодифікованому вигляді публікуємо доповнення до томів 1, 2, 3 «Хрестоматії нотаріуса» станом на початок червня 2009 року, насамперед з урахуванням тих змін, які набули чинності з прийняттям підзаконних нормативних актів на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат» від 01.10.2008 р. № 614-VI, зокрема змін до Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, унесених Наказом МЮ України від 15.06.2009 р. № 1062/5, зареєстрованим у МЮ України 16.06.2009 р. за № 518/16534.

Харків: Страйд, 2009. - 816 с.
Форматом 60×84 1/16
Обкладинка - тверда
Видавнича вартість - 145 грн.

13 ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ: Науково-практичний коментар Том 2 ФІЗИЧНА ОСОБА

Уперше на теренах України видається науково-практичний коментар Цивільного кодексу України як багатотомне видання, кожен том якого присвячено регулюванню в ЦК різних інституцій – загальних положень, фізичних осіб, юридичних осіб, правочинів, представництва, строків, права власності, спадщини тощо відповідно до розділів, підрозділів або книг ЦК. Це надало можливість універсально та компактно прокоментувати весь ЦК. Кожний наступний том не буде прив'язано до наскрізної послідовної нумерації, а залежатиме від викликів сьогодення та завершеності роботи над відповідним коментарем. Цей багатотомний коментар є найбільш повним та зручним у використанні.
У цій книзі наведено науковий коментар підрозділу 1 розділу ІІ Цивільного кодексу України «Фізична особа». Коментар ураховує останні новели цивільного законодавства, зокрема, з питань правового статусу фізичних осіб, їх участі в цивільних правовідносинах, опіки та піклування.

Харків: Страйд, 2009. - 256 с.
ISBN 978-966-2233-00-1.
ISBN 978-966-2233-01-8 (Том 2).
Форматом 60×90 1/16.
Обкладинка - тверда.
Видавнича вартість - 75 грн.

14 Хрестоматії нотаріуса. Том 3

Ж. Висновки експертиз
З. Узагальнення нотаріальної практики Міністерством юстиції України та Головними обласними управліннями юстиції МЮ України
І. Судова практика

Харків: ФО-П Лисяк Л.С., 2008. - 1386 с.
ISBN 978-966-96612-8-9
978-966-96612-6-5
Форматом 60х84 1/16
Обкладинка - тверда, у формі наповнювача
з можливістю внесення
оперативних змін.
Видавнича вартість - 137 грн.

15 Хрестоматія нотаріуса. Том 2

Е. Процедурні питання вчинення нотаріальних дій

Харків: ФО-П Лисяк Л.С., 2008. - 992 с.
ISBN 978-966-96612-8-9
978-966-96612-9-6
Форматом 60х84 1/16
Обкладинка - тверда, у формі наповнювача з можливістю внесення оперативних змін.
Видавнича вартість - 133 грн.

16 Вексельне законодавство України. Науково-практичний коментар Єфімов О. М.

Вексельне законодавство, яким повинні керуватися суб’єкти зазначеного процесу, відрізняється від звичних нам законів, прийнятих нашим законодавцем. Адже Уніфікований закон про переказні векселі та прості векселі був розроблений іще в ХІХ столітті німецькими фахівцями в цій галузі.
У посібнику надано коментар до вексельного законодавства на допомогу тим, хто намагається осягнути цю складну правову матерію.
Книжка буде корисною не лише фахівцям, які потребують «шліфування» своїх знань, а й студентам, що тільки починають сягати вершин правових знань.

Харків: Страйд, 2008. - 264 с.
ISBN 978-966-8678-16-5
Форматом 60x90 1/16
Обкладинка - тверда.
Видавнича вартість - 53 грн.

17 Кадрове діловодство: від штатного розкладу до посадових інструкцій (коментарі та зразки) Власова О. Є.

Організація праці, зокрема регламентація прав та обов’язків працівників, є одним із основних факторів, які впливають на ефективність здійснення підприємством своєї господарської діяльності. З цього боку особливо актуальними є питання, розглянуті в книзі.
Приклади посадових інструкцій, положень про структурні підрозділи, правила внутрішнього розпорядку, а також методика їх складання – усе це слугуватиме доброю допомогою при організації роботи з персоналом будь-якого підприємства – від найменшого до дуже великого.
З огляду на це матеріали, представлені у книзі, будуть цікаві як для керівників, так і для працівників кадрових служб, бухгалтерів, юристів, а також студентів та викладачів економічних дисциплін.

Харків: Страйд, 2007. - 272 с.
ISBN 966-8678-15-X
Формат 60х90 1/16
Обкладинка - тверда
Видавнича вартість - 30 грн

18 Іпотека – аналіз, коментарі, практика застосування Колектив авторів. За заг. ред. В. М. Марченка

Книгу «Іпотека – аналіз, коментарі, практика застосування» присвячено одному з актуальних в Україні питань – іпотеці та іпотечному кредитуванню.
Книгу побудовано з урахуванням зручності використання у повсякденній практиці, вона містить такі розділи: Аналіз та коментарі; Практика застосування; Податки та судова практика; Відповіді на запитання; Зразки документів; Нормативні акти.
Видання враховує останні зміни в чинному законодавстві про іпотеку, напрацьований досвід і практику застосування з цього питання.
Редакція висловлює свою вдячність усім читачам за значну оцінку попередньої книги: «Іпотека – практика застосування» 2004 року. Ми сподіваємося, що оновлена правонаступниця – «Іпотека – аналіз, коментарі, практика застосування» 2006 року також стане вашим юридичним радником у складному просторі іпотечних відносин.
Видання розраховане на юристів-практиків, працівників кредитних установ і банків, нотаріусів, адвокатів і суддів.

Харків: Страйд, 2006 р. - 640 с.
ISBN 966-8678-14-1
Формат 60х90/16
Обкладинка - тверда
Видавнича вартість - 55 грн

19 ОБЛІК ЗОВНІШНЬО ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Гордієнко Н. І., Карпушенко М. Ю.

У посібнику розглянуто питання бухгалтерського й податкового обліку експортних, імпортних, кредитних операцій, операцій по інвестуванню та операцій із давальницькою сировиною, а також інших операцій, що здійснюються підприємствами в іноземній валюті.
Особливу увагу приділено питанням документального оформлення та державного регулювання валютних операцій.

Харків: Страйд, 2006 - 304 с
ISBN 966-8678-13-3
Формат 60х90 1/16
Обкладинка - тверда
Видавнича вартість - 35 грн

20 ЮВЕНАЛЬНА ЮСТИЦІЯ В УКРАЇНІ: коментар та аналіз діючого законодавства. Конвенція про права дитини (з постатейними матеріалами). Словник-довідник з ювенальної юстиції За загальною редакцією члена-кореспондента Академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора В. С. Зеленецького та кандидата юридичних наук, доцента Н. В. Сібільової

Науково-практичний посібник містить аналітичний огляд стану чинного кримінального, кримінально-процесуального, судоустрійного, адміністративного законодавства України про неповнолітніх з позиції відповідності до міжнародних стандартів додержання прав та свобод молоді, сформульованих у міжнародних правових актах, постатейні матеріали до норм-принципів Конвенції про права дитини та словник-довідник з ювенальної юстиції, що містить визначення, які трапляються у нормативно-правових актах, документах та юридичній літературі, присвяченій неповнолітнім, а також у цивільних, сімейних, адміністративних, трудових, кримінальних та інших правовідносинах, за участю осіб, які не досягли 18 років. Ці систематизовані матеріали дозволяють оцінити обсяг роботи, проведений державою для створення дійового механізму захисту дітей, побачити перспективи створення ювенальної юстиції в Україні.
Для практичних працівників і науковців, які займаються проблемами неповнолітніх, перспективами утворення і функціонування ювенальної юстиції в Україні, суддів, нотаріусів, а також для викладачів, студентів й аспірантів юридичних вузів та всіх тих, хто має пряме відношення до захисту прав і законних інтересів неповнолітніх.

Харків: Страйд, 2006 - 784 с.
ISBN 966-8678-08-7
Формат 60х84 1/8
Обкладинка - тверда
Видавнича вартість - 75 грн

21 ТЕОРИЯ И ПРАКТИКА ОБОСНОВАНИЯ РЕШЕНИЙ В УГОЛОВНОМ ПРОЦЕССЕ УКРАИНЫ Зеленецкий В. С., Глинская Н. В.

Впервые в уголовно-процессуальной науке на монографическом уровне рассмотрен комплекс актуальных правовых, теоретических и практических проблем обоснования решений в уголовном процессе Украины: разработан специальный понятийный аппарат, общий для обоснования всех процессуальных решений; рассмотрены вопросы, связанные с определением понятия, содержания и сущности обоснования процессуальных решений, раскрыты природа, характерные признаки, функциональное и целевое назначение этой деятельности; выявлены сущность и структура процесса обоснования уголовно-процессуальных решений; проанализированы средства обоснования уголовно-процессуальных решений, а также требования, предъявляемые к результату этой деятельности. В работе исследованы вопросы формирования и рационального использования на практике большого многообразия совокупностей доказательств при обосновании решений в уголовном процессе. Особое внимание уделено теоретическому исследованию тех аспектов обоснования уголовно-процессуальных решений, которые имеют непосредственное практическое значение.
Авторы: Зеленецкий Владимир Серафимович – доктор юридических наук, профессор (Введение, Глава 3, § 3.3 Главы 4, Заключение). Глинская Наталья Валерьевна – кандидат юридических наук (Главы: 1, 2, 4).
Книга рассчитана на преподавателей и студентов высших юридических учебных заведений страны, следователей, прокуроров, судей, а также оперативных работников всех правоохранительных органов.

Харьков: Страйд, 2006 - 336 с.
ISBN 966-8678-11-7
Формат 60х90 1/16
Обложка – твердая.
Издательская стоимость - 33 грн

22 УЧАСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У ЦИВІЛЬНИХ ПРАВОВІДНОСИНАХ Первомайський О.О.

Монографію присвячено аналізу та вирішенню проблем участі територіальних громад сіл, селищ та міст у цивільних правовідносинах. Досліджуються історичні передумови становлення здатності територіальних публічно-правових утворень до участі в цивільних відносинах та їх сутність як учасників цих відносин, правові підстави та форми участі територіальних громад у цивільних правовідносинах, зокрема, у відносинах власності, у зобов’язальних відносинах та відносинах, що складають під час покладення на територіальні громади цивільно-правової відповідальності. У роботі сформульовано пропозиції щодо вдосконалення відповідних положень чинного законодавства, що регулюють участь територіальних громад у цивільних правовідносинах.
Роботу розраховано на студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів і факультетів, наукових працівників, юристів-практиків та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Харків: Страйд, 2005 - 184 с.
ISBN 966-8678-10-9
Формат 60х84 1/16
Обкладинка – м’яка.
Видавнича вартість - 18 грн

23 СУЧАСНИЙ СЛОВНИК ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ ТЕРМІНІВ Венедіктова І. В.

Словник адресовано і він буде корисним науковим працівникам, студентам, аспірантам, викладачам вищих закладів освіти, а також усім правозастосувачам, які прагнуть правильного і повного розуміння термінології цивільного обороту.

Харків: Страйд, 2005. - 224 с.
ISBN 966-8678-07-9
Формат 60х90 1/16
Обкладинка - тверда.
Видавнича вартість - 23 грн

24 ФЕРМЕРСЬКI ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ: землекористування, порядок створення, дiяльнiсть та припинення діяльності Долинська М. С.

Це видання є найбільш вдалим та корисним науково-практичним коментарем порядку застосування законодавства України про фермерство та землю.
У виданні подано характеристику фермерському рухові в Україні, здійснюється аналіз законодавчої бази фермерського господарства як суб'єкта аграрних відносин; досліджено його юридичні ознаки та подано визначення поняття цього господарства; розкрито відмінність його від інших аграрних суб’єктів; проаналізовано порядок створення фермерського господарства; його особливості пов’язано з правовими засадами діяльності фермерських господарств; підкреслено особливу роль земельних правовідносин у цих процесах, порядок припинення існування цих господарств.
На підставі запитань, що найчастіше виникають у практиків, автор в окремому розділі дає обґрунтовані відповіді на них.Також наведено проекти статуту й установчого договору фермерського господарства та інші зразки документів для створення, діяльності та припинення діяльності фермерського господарства.
Видання розраховано на юристів-практиків, нотаріусів, адвокатів, суддів, працівників агропромислового комплексу України, зокрема фермерів, науковців, викладачів та студентів, а також широкого кола читачів.

Харків: Страйд, 2005. – 264 с.
ISBN 966-8678-06-0
Формат 60х90 1/16
Обкладинка – тверда.
Видавнича вартість - 34 грн

25 ЄВРОПЕЙСЬКЕ КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО НА ЕТАПІ ФУНДАМЕНТАЛЬНОЇ РЕФОРМИ: перспективи використання європейського законодавчого досвіду у правовому полі України Кібенко О. Р.

Рекомендовано Вченою радою Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого
Монографію присвячено аналізу сучасних тенденцій розвитку європейського корпоративного права. Основним предметом дослідження виступає право Європейського Союзу (як наднаціонального утворення) та право Великої Британії. У роботі також проаналізовано законодавчий досвід інших європейських країн, США, Канади, Австралії тощо.Робота складається із двох частин. У першій висвітлено історію розвитку корпоративного права ЄС та Великої Британії, включаючи сучасний період реформ, розглянуто особливості джерел правового регулювання та основні правові конструкції у цій галузі. Досліджено також чинну правову базу процесу адаптації законодавства України до законодавства ЄС та сформульовано його методологічні засади стосовно корпоративного права. Друга частина містить порівняльний аналіз регулювання окремих груп правовідносин у праві ЄС, Великої Британії та України. Досліджено питання створення товариств й розкриття ними інформації, формування та підтримки розміру капіталу товариств, корпоративного управління, діяльності груп товариств, поглинання й реорганізації. Особливу увагу приділено проблемам, що виникають у практиці застосування нового законодавства України - Цивільного та Господарського кодексів, Закону Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців . На підставі проведеного аналізу сформульовано рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства України.Видання буде корисним для наукових співробітників, практикуючих фахівців у сфері права та міжнародних відносин, а також може бути використане викладачами, аспірантами і студентами щодо учбових курсів «Міжнародне приватне право», «Цивільне право» та «Господарське право».

Харків: Страйд, 2005. - 432 с.
ISBN 966-8678-02-8
Формат 60х90 1/16
Обкладинка - тверда.
Видавнича вартість - 45 грн