Віртуальна консультація

Земельне право

 • 12 Квітня 2012

  Яким чином присвоїти адресу земельній ділянці в межах населеного пункту, право на яку посвідчено державним актом старого зразка?

 • 15 Березня 2012

  Чи може бути предметом договору поділу спадкового майна земельна ділянка для ведення товарного с/г виробництва?

 • 08 Лютого 2011

  Чи можна посвідчити договір купівлі-продажу будинку, який розташований на неприватизованій земельній ділянці?

 • 30 Вересня 2010

  Доброго дня! Шановні колеги, скажіть будь-ласка чи можемо ми відчужити частку житлового будинку, без одночасного посвідчення договору дарування частки земельної ділянки,(оскільки є державний акт на цілий будинок а відчужується частка), а передбачити в договорі пункт про зобовязання СТОРІН укласти в майбутньому (у відповідний термін) договір дарування частки земельної ділянки (після виготовлення окремого державного акту на земельну ділянку) до ………… числа.

 • 28 Вересня 2010

  Подскажите пожалуйста, на какой срок договор аренды земельного участка, целевое назначение — для садоводства, может заключаться без нотариального удостоверения?

 • 09 Квітня 2010

  Доброго дня. Підскажіть, будь — ласка, таке питання. Члени фермерського господарства отримали у власніть земельні ділянки для ведення фермерського господарства. Новий власник фермерського господарства хоче придбати у бувших членів фермерського господарства ці земельні ділянки.Чи можливо посвідчити договір купівлі — продажу земельних ділянок для ведення фермерського господарства? Дякую.

 • 19 Березня 2010

  Чи необхідний висновок державної експертизи на звіт з експертної оцінки земельної ділянки при посвідченні договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності?

 • 23 Вересня 2009

  Первый вопрос: В свете Постановления КМУ № 439 от 06.05.2009г., с изменениями от 26.08.2009г., Ваше мнение, необходимо истребовать Витяг з державного реєстру земель только в случае вилучення Держакту зі справ нотаріуса, либо во всех случаях отчуждения? Заранее, спасибо. Второй вопрос: В случае замены должника в кредитном договоре, путем внесения изменений в кредитный договор, можно также вносить изменения в ипотечный договор (в преамбулу договора и в предмет ипотеки), после переоформления права собственности на предмет ипотеки на нового собственника, или же необходимо удостоверять новый ипотечный договор? Спасибо.

 • 15 Травня 2009

  Скажіть будь ласка чому Постанова Кабміну № 439 від 06.05.2009 (про відмітки про перехід права власності на земельну ділянку) не повинна реєструватися Мінюстом