Віртуальна консультація

Цивільне право

  • 08 Травня 2012

    Чи можна посвідчити довіреність від двох осіб одночасно?

  • 21 Березня 2011

    Добрый день. Подскажите пожайлуста, может ли представитель по доверенности (представитель продавца) оформить договор купли-продажи недвижимости на имя своей супруги(покупатель), и одновременно подать заявление о согласии на приобретение имущества в общую совместную собственность? Будет ли эта ситуация противоречить п.3 ст.238 ГК Украины?

  • 22 Грудня 2010

    1.Підскажіть, будь ласка, чи можна з нотарільної фотокопії засвідчити нотаріальну фотокопію. 2. Чи можна НА НОТАРІАЛЬНОМУ БЛАНКУ завірити фотокопію з ориганалу документа і прозвітуватись по звіту витрачання як інші нотаріальні дії.

  • 18 Листопада 2010

    Скажіть, будь ласка, чи можливе одночасне посвідчення договору купівлі-продажу нерухомого майна та іпотеки?

  • 21 Жовтня 2010

    Какой пакет документов необходимо для удостоверения договора купли-продажи лодки? Какие пошлины при этом взыскиваются и в каком размере? Спасибо

  • 18 Червня 2010

    Будь ласка, підскажіть, яким чином при посвідченні договору купівлі авто нотаріус встановлює, який раз на рік відчуджується авто Продавцем, щоб правильно нарахувати податок з доходів?

  • 03 Травня 2010

    15 жовтня 2009 року гр. М було придбане на аукціоні нежитлове приміщення комунальної власності, яке зареєстроване в єдиному реєстрі прав власності на нерухоме майно за гр. М. Однією з умов договору купівлі-продажу було підписання акту прийому-передачі відповідно до якого приміщення повинно передатися протягом місяця з 15 квітня 2010 року. В даному приміщенні на даний час незаконнно перебуває одна зі служб державної влади, тому міська рада відмовляється підписувати акт прийому-передачі приміщення. Міська рада відмовляється підписувати акт-прийому передачі приміщення, тому що подана касаційне подання Генерального прокурора України до ВСУ у справі про виселення цієї служби міською радою із приміщення. 15 травня 2010 року власник хоче демонтувати дане приміщення. Служба, яка незаконно там перебуває була тричі попереджена про наміри демонтувати обєкт. Які кроки повинен зробити власник щоб розпочати демонтаж приміщення, адже він не є стороною судового розгляду?

  • 27 Квітня 2010

    Посвідчується договір купівлі-продажу квартири. Правовстановлюючий документ — договір купівлі-продажу, посвідчений у 2001 році. Продавець зараз не перебуває у шлюбі (у паспорті відсутня відмітка про реєстрацію шлюбу), але паспорт виданий у 2005 році. Скажіть будь ласка, яким чином (окрім усного ствердження продавця) перевірити була набута квартира у шлюбі чи ні?

  • 15 Березня 2010

    Доброго дня! Чи можливо в договорі дарування передбачити проживання до смерті дарувальника та його дружини? Дякую!

  • 09 Березня 2010

    До мене звернулися за посвідченням договору міни квартир. Квартира 1 належить внаслідок приватизації у 1997 році за Свідоцтва про право власності на житло, виданим Відділом приватизації державного житлового фонду Харківської районної державної адміністрації м. Києва 4 особам. Це: дружина, чоловік та два сини (повнолітні). Один з синів у 2009 році одружився. Для відчуження квартири згоду дружини не вимагали б, а для міни (зокрема набуття). За логікою йому (сину) повинна прийти частина квартири так само як набута в особисту част власність, але ж Стаття 60. Підстави набуття права спільної сумісної власності подружжя 1. Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). 2. Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя. ПИТАННЯ: Чи потрібна Згода другого з подружжя на укладення Договору міни квартир? Які підстави для того, щоб її вимагати?

12